Technik obsługi turystycznej - nawiązanie współpracy


W dniu 3 marca bieżącego roku w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli: Pałacu SPA w Komierowie - Pani Agnieszki Komierowskiej-Ziomek, Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi - rektora Krzysztofa Kannenberga oraz Krystyny Kannenberg i dyrektora ZSP w Sępólnie - Eugeniusza Szwocherta. Celem spotkania było określenie warunków współpracy między w/w instytucjami w tworzeniu i funkcjonowaniu nowego (od 01.09.2017 r.) kierunku kształcenia w naszej szkole - technik obsługi turystycznej oraz nawiązanie bliższej współpracy między Pałacem SPA w Komierowie i Wyższą Szkołą Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, w związku z planowanym otwarciem kierunku ekoturystyka zdrowotna na uczelni w Tucholi.
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem w Tucholi: https://www.youtube.com/watch?v=tbqotMkHRYY

Powrót do aktualności